Клопотання про вжиття заходів забезпечення адміністративного позову (в порядку ст. 117 КАСУ)


… районний суд міста …

від
ветерана війни –учасника війни
який проживає за адресою:

Клопотання про вжиття заходів забезпечення адміністративного позову 
(в порядку ст. 117 КАСУ)


З метою забезпечення адміністративного позову про визнання незаконним та скасування рішення №131/50    міської ради  від 07.10.09 р. щодо виділення земельної ділянки для будівництва споруди підприємства торгівлі (далі – рішення № 131/50) прошу забезпечити позов шляхом  заборони здійснювати будь-які будівельні роботи з будівництва торговельного  об’єкту на земельній ділянці за адресою вул. …

            Слід зазначити, що оскаржуване рішення № 131/50 не може бути законним через те, що земельна ділянка за кадастровим номером … не  співпадає з рішенням … міської ради № 131/50 розташувати торговельний об’єкт за адресою вул. …. Всі висновки, експертизи та узгодження відповідних організацій (СЕС, пожежна інспекція та інші)  вводили в оману службових осіб, які вважали, що торговельний об’єкт буде розташовано у районі буд. № …, де  дійсно є вільна ділянка.
            Всупереч ст. 56 Закону України «Про землеустрій» у складі технічної   документації   проекту   землеустрою, на якому базується рішення № 131/50   відсутнє нотаріально  посвідчена  згода співвласників багатоквартирного буд. № … на  поділ  земельної   ділянки, якою вони користуються та розпоряджаються за законом.
При винесенні рішення № 131/50 не враховані інтереси саме співвласників буд. № … по вул. …, на дворовій території яких шаленими темпами будується торговельний об’єкт площею близько 100 кв.м.  Протокол  від 29.01.06 р. зборів мешканців з питання будівництва магазину на місці кіоску по вул. …,  складено з порушенням процедури, встановленої Положенням  про загальні збори громадян за місцем проживання  в Україні, затверджених  Постановою Верховної Ради України від 17 грудня 1993 року N 3748-XII і свідчить про те, що на ньому обговорювався проект  будівництва торговельного об’єкту біля буд. № ... по ….
Вважаю, що до набрання законної сили рішення суду існує очевидна небезпека заподіяння шкоди майновим правам та інтересам позивача та іншим мешканцям буд. № …. Введення торговельного об’єкту в експлуатацію  може завдати значної шкоди, а для відновлення порушених прав та інтересів мешканцям буд. № … необхідно буде докласти значних зусиль, витрат коштів та часу.
У зв'язку з наявністю очевидних ознак невідповідності оскаржуваного рішення № 131/50  правовим актам вищої юридичної сили – ст. 42, 89, 123 Земельного Кодексу України, ст. 5 Закону України «Про основи містобудування», ст. 50, 56 Закону України «Про землеустрій», розд. IV-1 Закону України «Про планування і забудову територій»   ст. 50, 56 Закону України «Про землеустрій та на підставі викладеного вище, керуючись ч. 1 ст. 118 КАСУ,

П Р О Ш У

1.Прийняти та розглянути  клопотання про забезпечення позову.

2. Забезпечити позов шляхом  заборони здійснювати будь-які будівельні роботи з будівництва торговельного  об’єкту на земельній ділянці за адресою вул. ….

Додатки :  Фотокартка будівництва торговельного обєекту     1 шт.
                 Карта проекта землеустрою щодо відведення земельної ділянки

            „____” ___________2010 р.                              _____________...

Немає коментарів:

Дописати коментар